Marihuana nasiona feminizowane – w jaki sposób powstają?

Rozwinięta technologia

Pierwsze z osobników żeńskich marihuany powstawały na chybił trafił. Wiadomo, że coś na „oko” nie zawsze jest dobrze zrobione. Było tak, że albo się udało albo też nie. Powszechnie dużo bardziej były osobniki męskie. W ilości największej przypadków, to wytwarzanie feminizowanych nasion marihuany tylko zależało od szczęścia. Obecnie istnieje kilak dobrych sposobów, które zwiększają nasze prawdopodobieństwo, że nie dość, że marihuana nasiona będą dokładnie feminizowane, to jeszcze dodatkowo będą miały określone cechy. O jakie cechy chodzi?

  • wydajność,
  • czystość,
  • zdrowe nasiona.

Jakimi metodami powstają nasiona feminizowane?

Metodą pierwszą, którą stosowano do tworzenia marihuana nasiona feminizowane jest tak zwana rodelizacja. Metoda ta należy do metody naturalnej. Do czynienia mamy tutaj z taką sytuacją, w której osobnik żeński jest zestresowany czy też już się zbliża koniec jego cyklu życia, to właśnie wytwarza on własny swój pyłek. A jak cel rodelizacji można określić? Na pewno główny cel to utrzymanie kwitnienia tak samo długo jak tylko roślina nie podejmie kroków drastycznych. Gdy pręciki zaczynają się pojawiać, to pyłek koniecznie należy zbierać w sposób delikatny. Do tego celi użyć należy kartki czy też ligniny. Krokiem kolejnym jest wybór takowych pyłków jak i także pąków, które można ze sobą połączyć, aby doszło do wytworzenia marihuana nasiona feminizowane. Przy okazji tej metody pojawia się dosyć istotna wada. O co dokładnie chodzi? Chodzi o to, że efekty nie zawsze są pozytywne. Jednak, aby się powiodło to dojść musi do czynników naprawdę wielu. Na uwadze musimy mieć to, że nie każda z roślin ma okres identyczny kwitnienia. Można przetestować oczywiście każdą z tychże odmian. Musimy mieć świadomość, że czasu naprawdę nam to zajmie sporo. Można także sprawdzić przy okazji ile jest potrzebnego czasu na wytworzenie w ogóle pręcików. Dojdziemy zgodnie do wniosku, że jest to naprawdę masa czasu.  Do końca praktyka ta nie jest dobra. A dlaczego? Uzasadnieniem może być chociażby pogorszenie się samej jakości oraz także zmniejszenia ilości takiego składnika jak THC. Gdy rośliny zostają zbyt długo w stadium kwitnienia, to w ogóle nie wpływa to w sposób dobry na nasiona przyszłe. Jednak jak najbardziej znajdziemy na rynku czy też w internetowych sklepach lub stacjonarnych takie odmiany, które zachowują swoje genetyczne cechy. Oczywiście dodatkowo przy rodelizacji wytwarzają się feminizowane nasiona i to absolutnie w każdej sytuacji. Bardzo nam się tego rodzaju połącznia podobają. Wiedzieć jednak należy, że to właśnie jest kolejna naprawdę świetna wiadomość. O co konkretnie nam chodzi? Chodzi o nic innego jak o to, że ta metoda jest niesamowicie tania, jak nie bardzo tania. Jakby było tego mało, to do nas przemawia naturalność niezwykła tej właśnie metody. Na naturalne kwestie czy też na ekologiczne kwestie wiele osób w czasach obecnych zwraca jak najbardziej uwagę.

Srebro koloidalne to kolejna metoda

Jak najbardziej na rodelizacji nie zaprzestajemy. Jednak istnieją inne metody. O jakich metodach mowa? Mowa o metodzie, w której używa się srebra koloidalnego. Ta metoda należy do zdecydowanie trudniejszej metodzie. Do tego wszystkiego niestety dochodzi także kwestia dużej czasochłonności. Dodatkowo jeszcze dochodzą znacznie większe koszty. Metoda ta jak najbardziej nam daje szanse zdecydowanie większe, a niżeli rodelizacja metoda. Tak naprawdę to coś za coś. Do stworzenia specjalnego sprayu z koloidalnym srebrem jest potrzebne pięć składników, które są składnikami głównymi. Chodzi o takie składniki jak czyste srebro, woda destylowana, akumulator, bateria 9V czy też lutownica. Można w zasadzie kupić koloidalne srebro w sklepie zielarskim dowolnym czy też w aptece dowolnej. Stężenie samo jednak jest zbyt małe. Nie wpłynie on w efektywny sposób na marihuanę. Każdy absolutnie kolekcjoner nasion konopi wiedzieć powinien, że srebro czyste nie należy do tanich. Jest to najbardziej konieczny warunek, aby sprej powstał.

Be the first to comment on "Marihuana nasiona feminizowane – w jaki sposób powstają?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*